Hakkımızda

Kreativ IoT Kimdir?

Sektör farkı gözetmeksizin tüm şirketlerin ihtiyaçlarına özel IoT proje ve çözümler sunarak süreçlerini dijitalleştirmelerine, dijital dönüşümlerini başarıyla gerçekleştirmelerine, operasyonel verimliliklerini arttırmalarına yardımcı olan bir teknoloji şirketiyiz.

Kreativ Teknoloji ve İnovasyon; IoT, IoT ve Endüstri 4.0 gibi artık iş ve özel hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, sürekli gelişmeyi, verimliliği ve sürdürülebilirliği arttırmayı hedefleyen teknolojilerle müşterilerinin ihtiyaçlarına özel projeler geliştirmekte ve devreye almaktadır.

IoT alanında uzman ve RFID, BLE, UWB, NB-IoT, LORA, Görüntü İşleme gibi farklı teknolojiler ile projeler yapan yetkin ekibi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel terzi usulü çözümler üretmekteyiz.

Sürdürülebilir & Sürekli Gelişim

Daha verimli donanımlar, daha az karmaşık yazılımlar, farklı teknolojileri içinde barındıran hibrid çözümler ile gelişiyoruz.

Yenilikçi & İnovatif

Sürekli yenilenen ve gelişen IoT teknolojilerini çözümlerimize dahil ederek en verimli ve inovatif çözümleri oluşturuyoruz.

Kaliteli Müşteri Deneyimi

Proses analizleri, uygun teknolojik seçim ve öneriler, proses özel tasarlanmış çözüm mimarisi ile tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Güçlü Sektörel Tecrübe

Farklı sektörlerde müşteri ihtiyacına özel yapılmış projeler sayesinde geniş proses bilgisini hissettiren uzman yaklaşımlar sağlıyoruz.